Bizi takip edin:


Antalyaspor cimnastik takımından başarılı sonuçlar

Minik cimnastikçiler İstanbul’dan madalyalarla döndü. International Savkar Cup’ta 2011 doğumlu Nihal Yenidünya, top aletinde ikinci olurken genel tasnifte altıncı sırada yer aldı. Nihal Yenidünya ayrıca yarışmanın ‘Miss Mini Prensesi’ seçildi. 2012 doğumlu Zeynep Alan ise top aletinde ikinci, serbest seride üçüncü, genel tasnifte ise ikinci sırada yer aldı.

Antalyaspor cimnastik takımının minik sporcuları, İstanbul’da gerçekleştirilen uluslararası müsabakada başarılı sonuçlar alarak Antalya’ya döndü. 17 ve 18 Ocak tarihlerinde İstanbul’da yapılan ‘International Savkar Cup’ yarışmasına antrenör Luidmila Sert önderliğinde katılan Nihal Yenidünya ve Zeynep Alan önemli dereceler elde etti.


NİHAL VE ZEYNEP KÜRSÜYE ÇIKTI
2011 doğumlu olan Nihal Yenidünya, top aletinde ikinci olurken genel tasnifte altıncı sırada yer aldı. Nihal Yenidünya ayrıca yarışmanın ‘Miss Mini Prensesi’ seçildi. 2012 doğumlu olan Zeynep Alan ise top aletinde ikinci, serbest seride üçüncü, genel tasnifte ise ikinci sırada yer alarak başarısını kürsüye çıkarak taçlandırdı.

KOLEJLER

HABERLER


Anaokulunuzun veya kreşinizin Antalya Kreşleri Rehberinde yer almasını istiyorsanız hemen

KOLEJİNİZİ EKLEYİN