Bizi takip edin:


Antalya polisi, miniklerle bir arada!

Antalya Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, öğrenci ve öğretmenlerle buluştu, suç unsurları üzerine eğitim verdi.

Antalya Emniyet Müdürlüğü, öğrenci ve öğretmenlere yönelik verdiği seminerlerle suç konularında bilgilendirme yaptı. Çocukları ve gençleri suçtan korumak ve polislik mesleği hakkında bilgilendirmek amacıyla, etkinlik, fuar, proje ve faaliyetlere katılmaya devam ediyor. Bu etkinlikler kapsamında ekipler 14 ile 30Nisan tarihleri arasında:

Kepez ilçesinde bulunan Yüzbaşı Mustafa Ertuğrul İlkokulu, Halk Eğitim Merkezi Anasınıfı, Cengiz Topel Anaokulu, Mehmet Kemal Dedeman İlkokulu, Altınova ilkokulu, Döşemealtı İlçesinde bulunan Başköy İlkokulu ve Muratpaşa ilçesinde bulunan Adile Teyze Anaokulu ile Özel Çallı Uğur Okulları'nda öğretmen ve öğrencilere yönelik, seminer gerçekleştirdi.

Gerçekleştirilen eğitim seminerlerinde "Polislik Mesleğinin Tanıtımı, 112 Acil Çağrı Merkezi, Evde Güvenlik, Park ve Bahçelerde Bulunan Yabancılara Karşı Davranış, Servise Binerken Dikkat Edilmesi Gereken Kurallar ve Emniyet Kemeri Takmanın Önemi, Kavşak ve Yaya Geçitlerinde Güvenli Geçiş, Trafik Işıkları ve Trafikte Güvenlik" konularında bilgilendirmeler yapıldı.

KOLEJLER

HABERLER


Anaokulunuzun veya kreşinizin Antalya Kreşleri Rehberinde yer almasını istiyorsanız hemen

KOLEJİNİZİ EKLEYİN