Bizi takip edin:


Başkan Uysal’dan öğrencilere tavsiye

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Taç Kolejinin tüm gelirini Adalya Vakfı’na bağışladığı kermeste, öğrencilere “Sadece kendimizi değil şehrimizi, ülkemizi, insanımızı, insanlığı düşünmekten de geri kalmayacaksınız” diye seslendi.

Taç Koleji öğrencilerinin tüm gelirini eğitim alanında faaliyetlerde kullanılmak üzere Muratpaşa Belediyesi Adalya Vakfı’na bağışladıkları kermes Engelsiz Kafe’de düzenlendi. Soğuk havaya rağmen ilginin son derece yoğun olduğu kermese Başkan Uysal’ın yanı sıra Adalya Vakfı yönetim kurulu ve öğrencileriyle birlikte Taç Koleji öğretmen ve idarecileri katıldı.
 

Adalya Vakfı Başkanvekili Bilal Köleoğlu vakfın Başkan Uysal’ın göreve gelmesiyle birlikte eğitim alanında faaliyetlerini artırarak sürdürdüğünü söyledi. Üniversite öğrencilerine sağlanan burs imkanının yanı sıra kreş hizmeti sundukları belirten Köleoğlu, “Yaklaşık 5 yıl önce, Başkanımız Ümit Uysal’ın bu alanı Antalya’ya kazandırmasıyla da Engelsiz Kafe faaliyetlerimiz başladı. Engelli yurttaşlarımızın sorunlarına çözüm önerileri geliştirmek, burada daha rahat faaliyette bulunmalarını sağlamak için çalışmalarımız devam ediyor” diye konuştu.

Başkan Uysal ise öğrencileri “Sizler bizim geleceğimizsiniz” diyerek selamlarken konuşmasında şunları söyledi:

“Gelecekte bizi robot çağında, dron çağında sizler temsil edeceksiniz. Dünyanın en gelişmiş robotlarını, otomatik sistemlerini, dijital sistemlerini, dünyanın en gelişmiş dronlarını siz yapacaksınız. Bunları yaparken iyi insan olmayı asla ihmal etmeyeceksiniz. Değerlerimizi asla ihmal etmeyeceksiniz. Yoksullara, ihtiyacı olanlara yardım etmeyi hiç bırakmayacaksınız. Sadece kendimizi değil şehrimizi, ülkemizi, insanımızı, insanlığı düşünmekten de geri kalmayacaksınız. Bugünü ben hiç unutmayacağım.”

Konuşmaların ardından Başkan Uysal, Taç Koleji öğrencilerinin düzenlendiği kermesi gezdi, herkesin yeni yılını kutladı.

KOLEJLER

HABERLER


Anaokulunuzun veya kreşinizin Antalya Kreşleri Rehberinde yer almasını istiyorsanız hemen

KOLEJİNİZİ EKLEYİN