Bizi takip edin:


Antalyalı liselilerin yarışma heyecanı!

Türkiye’nin gençlik organizasyonu “fizy 22. Liselerarası Müzik Yarışması”nın eleme etabı, İstanbul ve Ankara'nın ardından 4-5-6 Nisan tarihlerinde İzmir Arena'da gerçekleşecek İzmir elemeleriyle tamamlanıyor. 24 ilden 228 okulun sahne alacağı ve 3 gün sürecek elemelerde Antalya'yı 14 lise temsil edecek. Antalyalı liseliler, 27 Nisan'daki büyük finale kalmak için Türkiye’nin dört bir yanından gelen liseli müzisyenlerle kıyasıya rekabet edecek.

“Fizy Liselerarası Müzik Yarışması'nın eleme heyecanı İzmir'de devam ediyor. “Dünyanın En Başarılı Gençlik Organizasyonu” ödülüne sahip yarışmanın 4-5-6 Nisan tarihlerindeki İzmir elemelerinde, 24 ilden toplam 228 okul sahne alacak. İzmir Arena'da gerçekleşecek ve 3 gün sürecek elemelerde Antalya'yı 14 okul temsil edecek.

Antalya adına bu sene; Aksu Fen Lisesi, Aksu Anadolu Lisesi, Özel Antalya Bilim Anadolu Lisesi, Antalya Birey Koleji, ATSO Güzel Sanatlar Lisesi, Güzeloluk Anadolu Lisesi, Dr.İlhami Tankut Anadolu Lisesi, Adem Tolunay Anadolu Lisesi, Erünal Sosyal Bilimler Lisesi, TOBB Fen Lisesi, Kumluca Sosyal Bilimler Lisesi, Özel Akant Anadolu Lisesi, Konyaaltı Anadolu Lisesi ve Antalya Bilim ve Sanat Merkezi yarışacak.

KOLEJLER

HABERLER


Anaokulunuzun veya kreşinizin Antalya Kreşleri Rehberinde yer almasını istiyorsanız hemen

KOLEJİNİZİ EKLEYİN