Bizi takip edin:


Sağlam kafa, sağlam vücutta!

Birçok sportif aktivite alanına sahip Şehit Volkan Canöz Anadolu İmam Hatip Lisesinden olarak fitnıs salonu da öğrencilerimizin hizmetine girdi.

Okul idaresinin çalışmaları neticesinde basketbol, voleybol, futbol sahaları, havalı hokey masası, langırt masası gibi sportif seçeneklere son olarak fitnıs salonu da eklendi. Dambıl ve benc sehpası, koordinasyon aleti, pres makinesi, karın kası makinesi ve aletleri, bacak makası, halter aletleri ve daha pek çok fitnıs ekipmanın bulunduğu salonda öğrenciler, eğitmen Mustafa Karış ve Beden Eğitimi Öğretmeni Mehmet Oktar eşliğinde çalışmalarına başladı.

Fitnıs Salonu ile ilgili değerlendirmede bulunan eğitmenler, “Başarısı yüksek, sosyal iletişimi kuvvetli, sağlıklı bir öğrenci profili oluşturmada, eğitim yapılarının; fiziksel konfor koşullarının oldukça önemli olduğu görülmüştür. Bu salon öğrencilerimizin boş vakitlerinin sportif ve kültürel faaliyetlerle dolu dolu geçirmesine olanak sunmuş olup, öğrencilerimizin motivasyonunu daha da arttıracaktır” ifadelerini kullandı.

KOLEJLER

HABERLER


Anaokulunuzun veya kreşinizin Antalya Kreşleri Rehberinde yer almasını istiyorsanız hemen

KOLEJİNİZİ EKLEYİN