Bizi takip edin:


Antalya'da ''Cumhuriyet Bayramı Çocuk Şenliği”

Cumhuriyet Bayramı Çocuklarla Şenleniyor. Antalya Büyükşehir Belediyesi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkusunu kentin dört bir yanında düzenlediği etkinliklerle kutlamaya devam ediyor. Yediden yetmişe tüm Antalyalılara Cumhuriyet coşkusunu yaşatan Büyükşehir Belediyesi çocuklar için de “Cumhuriyet Bayramı Çocuk Şenliği” düzenledi.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkusunu yediden yetmişe tüm Antalyalılara yaşatıyor. “Cumhuriyet Bayramı Çocuk Şenliği” kapsamında çocuklara yönelik hazırlanan etkinlik alanlarında çocuklar Cumhuriyet coşkusunu doyasıya yaşıyor. 

ÇOCUKLARIN CUMHURİYET SEVİNCİ
Kepez ilçesinde yer alan Muhsin Yazıcıoğlu Parkı karşısında oluşturulan etkinlik alanı çocuklar ile doldu taştı. Dev maskotlar, Transformers, tahta bacak, çizgi karakterler ve şişme oyun parkları ile çocuklar doyasıya eğlendi. Antalya Büyükşehir Belediyesi Cumhuriyet Bandosu’nun verdiği konsere aileleri ile birlikte eşlik eden çocuklar Cumhuriyet ruhunu en güzel şekilde yaşadı. Büyükşehir Belediyesi Çocuk Senfoni Orkestrasının muhteşem konseriyle son bulan etkinliklerde çocuklar unutulmaz bir coşku yaşadı.

ZIP ZIP PARK ÜCRETSİZ
Çocukların Cumhuriyet coşkusunu en güzel şekilde yaşaması için Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin çocuk eğlence merkezi Zıp Zıp Park, 29 Ekim Salı günü kapılarını ücretsiz açacak. 2-15 yaş arası çocuklar, 10.00- 21.00 saatleri arasında Zıp Zıp Park’ta eğlenceye doyacak. 

KOLEJLER

HABERLER


Anaokulunuzun veya kreşinizin Antalya Kreşleri Rehberinde yer almasını istiyorsanız hemen

KOLEJİNİZİ EKLEYİN