Bizi takip edin:


Antalya polisi, özel çocukları unutmadı

Antalya polisi çeşitli etkinliklerle öğrenciler ve özel çocuklarla ile bir araya geldi.
 

Antalya Emniyet Müdürlüğü,  çocuk ve gençleri suçtan korumak, polislik mesleği hakkında bilgilendirmek, devletin güvenlik birimlerinin her zaman yanlarında olduğunu göstermek ve şehirde birlikte yaşama kültürünü desteklemek, vatandaşları, öğretmenleri, öğrencileri kamu çalışanlarını suç ile etkin mücadele kapsamında bilinçlendirmek ve kötü alışkanlıklardan korumak amacıyla çeşitli etkinlikler ve faaliyetler düzenlemeye devam ediyor.

Bu etkinlikler kapsamında Antalya İl Emniyet Müdürlüğü;  Konyaaltı ilçesi Fettah Tamince Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde düzenlenen 2. Kariyer Günleri programında Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü görevlilerince 11 ve 12. Sınıfta okuyan 200 öğrencinin katılımı ile toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda  polis adayı olmak isteyen öğrencilere giriş şartları hakkında bilgi verildi ve öğrencilerin kişisel güvenliklerini arttıracak tedbirler hakkında bilinçlendirme yapıldı.


Bir başka etkinlik ise Kepez İlçesi Mobil Ortaokulu öğrencileri ile gerçekleştirildi. Öğrencileri kötü alışkanlıklardan uzak tutmak kapsamında, öğrenciler okullarından alınarak bir alışveriş merkezine götürüldü ve öğrencilere sinema etkinliği düzenlendi.


Son olarak, 18 Ocak 2019 Cuma karne günü nedeni ile Kepez İlçesi Milli Eğitim Müdürlüğü "Özel Eğitim Meslek Okulu" nda eğitim görmekte olan bedensel ve  zihinsel engelli çocuklar, Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü görevlilerince ziyaret edilip karne sevinçleri paylaşıldı. 

 

KOLEJLER

HABERLER


Anaokulunuzun veya kreşinizin Antalya Kreşleri Rehberinde yer almasını istiyorsanız hemen

KOLEJİNİZİ EKLEYİN