Bizi takip edin:


Yeşeren Çocuklar Projesi'nde tarım öğretiliyor!

Yeşeren Çocuklar Projesi'nin yirmibeşinci haftasında geride kaldı. Her hafta bir okulun davetli olduğu programa bu hafta Kepez Mahmut Celalettin Ökten Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri katıldı.

İl Tarım ve Orman Müdürü Mustafa Özen yönetiminde BATEM ve Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü"nün iş birliğiyle yürütülen "Yeşeren Çocuklar Projesi'nin yirmibeşinci haftasında düzenlenen programa, Kepez Mahmut Celalettin Ökten Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri katıldı. İl Müdürü Mustafa Özen’de bugün Yeşeren Çocuklar’la birlikte portakal fidanı dikti. Özen, çocuklarımıza toprağın doğanın tarımın güzelliklerini anlattı. BATEM'in Aksu yerleşkesinde yer alan seralarda öğrenciler sebze çeşitleri ve lavanta fidesi dikimini uygulamalı olarak gerçekleştirdi. Fidan dikimi, eğitimler ve gezilerlerle Expo 2016 Antalya'da devam eden program sonunda öğrencilere yeşeren çocuk sertifikası verildi.

TRT haber de Yeşeren Çocuklar ile röportaj gerçekleştirdi. Çocuklar nasıl bir gün geçirdiklerini ve projenin kendilerine kattığı faydaları TRT Habere anlattı.

KOLEJLER

HABERLER


Anaokulunuzun veya kreşinizin Antalya Kreşleri Rehberinde yer almasını istiyorsanız hemen

KOLEJİNİZİ EKLEYİN