Bizi takip edin:


Koçaş Koleji, Antalyakresleri.com.tr Platformu'nda!

Antalya'nın Muratpaşa İlçesi'nde eğitim veren Koçaş Koleji, velilerine sanal dünyadan daha hızlı bir şekilde iletişime geçebilmek için Antalyakolejleri.com.tr Platformu'na katıldı.

Kurucusu olan Mehmet Koçak'ın Koçaş Koleji, Muratpaşa İlçesi'nin Ermenek Mahallesi'nde eğitim hizmeti sunuyor. 

Koçaş Eğitim Kurumları ilgi, ihtiyaç ve gelişim özellikleri göz önünde bulundurarak öğrencilerine modern çağın gereksinimlerine uygun nitelikte yaşamsal beceriler ile sonraki öğrenmeleri için temel olacak bilgi ve beceriler kazandırmayı amaçlıyor. Bu hedefle kurumda zengin fiziksel imkanların yanı sıra alanında ve branşında uzman eğitim kadrosu aracılığıyla, kaliteli ve dinamik bir eğitim anlayışı içinde tüm öğrencilerin bugünlerden başlayarak geleceği yakalaması fikrinden yola çıkılarak eğitim-öğretim gerçekleştiriliyor.

Kurum, fiziki özellikleri bakımdan pek çok hizmeti barındırmakla birlikte eğitim teknolojisinin son yeniliklerine göre donatılan sınıflarda eğitim fırsatı sunuyor. Tüm bunların yanında; laboratuvar, müzik atölyesi, drama atölyesi, gösteri ve sinema salonu, yemekhane, kantin, kütüphane, açık oyun alanları ve spor kompleksleri gibi çeşitli fiziki alandan oluşan bir yapıyı da içeriyor.

KOÇAŞ KOLEJİ İLE İLGİLİ MERAK ETTİĞİNİZ HER ŞEY BU LİNKTE!

KOLEJLER

HABERLER


Anaokulunuzun veya kreşinizin Antalya Kreşleri Rehberinde yer almasını istiyorsanız hemen

KOLEJİNİZİ EKLEYİN