Bizi takip edin:


Cenap Düzgün Eğitim Kurumları, Antalyakolejleri.com.tr'de!

Antalya'da eğitim veren Cenap Düzgün Eğitim Kurumları, velilerine sanal dünyadan daha hızlı bir şekilde iletişime geçebilmek için Antalyakolejleri.com.tr'yi tercih etti.

Kurucusunun Cenap Düzgün olduğu eğitim kurumları, 1998 yılından bu yana Antalya’da faaliyet gösteriyor. Lise düzeyinde temel eğitim veren Cenap Düzgün Eğitim Kurumları, KPSS, DGS, YKS-TYT sınavları için de eğitim imkanı sunuyor. 

Alanında uzman kadrosu ile hizmet veren Cenap Düzgün Eğitim Kurumları, üniversiteye hazırlıkta başarının ve yenliklerin öncüsü olmayı hedefliyor. Muratpaşa ve Serik İlçesi'nde temel lise olarak eğitim veren kurum, öğrencilerine birçok fiziksel imkan ve çeşitli hizmetler sunuyor.

Akılla tahta, yemekhane, okul bahçesi, konferans salonu ve kütüphane gibi fiziksel koşulları sahip kurumda öğrenciler; rehberlik, servis ve güvenlik gibi hizmetlerden de faydalanıyor.  Çağdaş eğitim düzeyinde, yenilikleri yakından takip eden eğitim anlayışına sahip kurumda, sanatsal faaliyetler ve spor faaliyetleri de büyük önem taşıyor. 

 

CENAP DÜZGÜN EĞİTİM KURUMLARI İLE İLGİLİ MERAK ETTİĞİNİZ HER ŞEY BU LİNKTE!

KOLEJLER

HABERLER


Anaokulunuzun veya kreşinizin Antalya Kreşleri Rehberinde yer almasını istiyorsanız hemen

KOLEJİNİZİ EKLEYİN