Bizi takip edin:


Antalya Konyaaltı Okyanus Koleji, Antalyakolejleri.com.tr Platformu'nunda!

Antalya'nın Konyaaltı İlçesi'nde eğitim veren Okyanus Koleji, velilerine daha hızlı bir şekilde sanal dünyadan iletişime geçebilmek adına Antalyakolejleri.com.tr'yi tercih etti. 

Okyanus Kolejleri, Türkiye'nin birçok yerinde kampüsleri ile eğitim veriyor. Bu kampüsler arasında Antalya Konyaaltı Okyanus Koleji de yer alıyor. Okul yetkilisinin Egemen Alaşehirli olduğu Antalya Konyaaltı Okyanus Koleji, Liman Mahallesi'nde bulunuyor. 

 ‘Her çocuk özeldir’ felsefesinden yola çıkılan eğitim kurumunda bireysel farklılıklar göz önünde tutularak, çocukları bilgi aktarmak yerine onları düşünmeye ve araştırmaya en önemlisi de öğrendiklerini hayatta nasıl uygulayacaklarını öğrenmeye odaklayan bir eğitimi programı uygulanıyor.

Teknoloji ve bilime oldukça önem verilen Antalya Konyaaltı Okyanus Koleji'nde çeşitli etkinlikler düzenlenerek, çocukların bilimin ışığında ilerlemesine imkan tanınıyor. Sanata yatkın öğrencilerin yeteneklerini ortaya çıkarmasına imkan sağlanan okulda; piyano, tiyatro, halk oyunları, bale, fotoğrafçılık, el sanatları ve görsel sanatlar gibi pek çok alanda eğitim sunuluyor. Bu aktivitelerle birlikte çocukların gelişiminde sporun önemini vurgulayan eğitimciler, futbol, voleybol, hentbol, basketbol ve jimnastik gibi spor dallarını eğitim programlarına dahil ediyor.

OKYANUS KOLEJİ İLE İLGİLİ MERAK ETTİĞİNİZ HER ŞEY BU LİNKTE!

 

KOLEJLER

HABERLER


Anaokulunuzun veya kreşinizin Antalya Kreşleri Rehberinde yer almasını istiyorsanız hemen

KOLEJİNİZİ EKLEYİN