Güneş Koleji

  • Yetkili: Güneş Koleji
  • Telefon: 02423167778
  • GSM:
  • İlçe / Mahalle: Muratpaşa / Üçgen
  • Adres: Tarım Mahallesi, Perge Blv. No:51, 07200 Muratpaşa/Antalya
  • Web: http://antalyaguneskoleji.com/
  • E-Posta: gunes@gmail.com
  • Kolej Sosyal Medya Ağlarımız:
  • Whatsapp İletişim Hattı:

GÜNEŞ’in eğitime destek çalışmaları 37 yıl önce başladı.

Bu süre içinde on binlerce öğrencimize ve aileye eğitim desteği verdik. Onlarca Antalya ve Türkiye derecesiyle, on binlerce üstün başarıyla geçmişimizin gururunu yaşıyoruz. Elbette bu süreçte yıllardır bizi destekleyen ve GÜNEŞ’e güvenen ana babalarla, eğitimci arkadaşlarımıza, sevgili öğrencilerimize ve tüm Antalyalılara şükran borcumuz var. Çünkü biz onlarla uzun yıllar içinde eğitimle bir araya gelmiş büyük bir aile olduk. Bugün, GÜNEŞ’e gelen çocukların çoğunun ana babalarını da okutmuş olmaktan gurur duyuyoruz.

Şimdi hepimiz için yeni bir dönem başlıyor. Okulda ve sınavlarda başarılı olmak için çaba gösteren öğrencilerin her zaman bir desteğe ihtiyaç duyacaklarını hepimiz biliyoruz. Bu nedenle dershaneler kapatılırken özellikle sınavlara hazırlanan öğrencileri bekleyen bazı belirsizlikler olabilir. Ancak paniğe gerek yok. Her değişim kendi çözümlerini de üretecektir. Yeni öğretim yılında biz de yeni yapılanmalarla eğitim sektöründe kalarak bize güvenen ailelerin çocuklarına hizmet vermeye devam ediyoruz. Yeni döneme girilirken ailelerin endişelerine daha donanımlı ortamlarda daha kalıcı çözümler getiriyoruz.

Güneş Koleji En Yakın Yardımcınız Olacak! Başarılı bir geçmiş; güvenli bir okul ortamı…

Güneş İlkokulu, Güneş Ortaokulu ve Güneş Lisesi, yeni dönemde yine yanınızda olacak. Öğrenciler artık okul dışında dershane, etüt, kurs ya da özel ders peşinde koşturmadan sadece okul derslerine odaklanacak. Hem okul başarısı, hem sınav hazırlığı hem de gelecek yılların alt yapısı için güvenilir bir destek alacaklar. Çünkü kolejlerimizde bütün sınıflar okul derslerini alırken dershane ihtiyacı duymayacaklar ve zaman kaybetmeyecekler.

Bilgi ve deneyimlerimizi üst düzeyde sunabileceğimiz yeni bir dünyaya açılıyoruz. GÜNEŞ Kolejiyle çocuklarımız, sınav başarısı yanında bilgi ve becerilerini geliştirerek asıl hayat başarısını hedefleyecek. Güneş’in birikimi, deneyimli ve seçkin öğretmen kadrosu, sadece eğitime odaklanan çalışma felsefesi bu dönemde en büyük güvenceniz olacak.

Güneş Okulları olarak şimdi çocuklarınızın sadece sınav sorumluluğunu üstlenmiyoruz; akademik başarısıyla, sosyal ve zihinsel gelişimi için de sorumluluk alıyoruz. Kolejimizde ayrıca anasınıfı hizmeti de verilecek. 36 yıllık eğitim deneyimini okulumuza taşıyarak sizlerle paylaşmaya hazırız. Siz de az öğrencili sınıflarda daha yüksek başarıya hazır olun. Çocuklarımız için şimdi daha çok ilgi, daha yoğun akademik destek ve daha güvenli pedagojik bir ortam hazırladık. Güvenceniz geçmişimizdir; geçmiş başarılarımız da garantimiz olacak… Sevgi ve saygıyla…
Fiziksel


Hizmetler


Yabancı Dil


Spor Faaliyetleri


Sanatsal Faaliyetler


Kulüpler


Anaokulunuzun veya kreşinizin Antalya Kreşleri Rehberinde yer almasını istiyorsanız hemen

KOLEJİNİZİ EKLEYİN